Peker Hotel Beldibi Hakkında Yorumlar

peker-hotelSelamlar, bu yaz tatilde ziyaret ettiğim peker hotel beldibi kemer hakkında yorumlarımı sizlerle burada paylaşacağım.

Öncelikle ulaşım olarak kemer çok yakın beldibi beldesinde bulunmaktadır . Atalya’ya yaklaşık 30 km dir.  Herşey dahil sisteminde fiyat / performans oranı gayet iyi. Ancak tatilden ne beklediğinize göre değişir. Çalışan servis kalitesi mükemmel denemez ancak bir saygısızlıkla karşılaşmıyorsunuz o yönden iyi ve biraz daha eğitim şart gibi gözüküyor.  Deniz sevenler için deniz klasik açık hafif veya çok dalgalı olabiliyor , kumsal bulunmuyor ve iskeleden denize giriliyor. Herşey dahil sistemde bazı zaman sınırlamaları mevcut . mesela gece 10:30 da alkollü içecekler paralı satılmaya başlıyor. Ama sıkıntı etmeyin . Çünkü herşey dahil birası marmara 34 iken 3 tL ye efesiçmek daha keyifli oluyor. Bar işletmesi çok ilgili ve alakalı durmuyor en rahatsız edici tarafı bu ve her akşam içtiğim votka redbul fiyatlarındaki tutarsızlık beni tek çılgına çeviren nokta idi. votka redbul 5 – 6 – ve 8 di ?

peker-otel-beldibiZiyaretçi kitlesi % 90 rus ve benzeri ülkelerden , ama aile ortamı ve huzuru mevcut. Sıkıntı oluşturacak tipler bulunmuyordu.

Yemekler çeşitli ve sanırım idare edecek imkanı kendinize yaratıyorsunuz. Çok yemek seven biri olmayarak sıkıntı çekmediğimi söylemek isterim. Çeşit fena değil.

Çocuk havuzu ve kaydırak 1 adet mevcut idare ediyor ve yığılma olmuyor. Öğle yemeğinden önce ve sonra ara pide ve gözlemeler keyifli oluyor.

 

peker-recepZiyaretçilerle ilgili tek alakalı yer olarak animasyon ve aktiviteleri yöneten Recep bey’in başarısı Peker Hotelin elindeki en büyük koz bence . Çünkü, disiplinli (belli etmesede) ve ortamı yeteri kadar idare ediyor. Tüm ekibinide özellikle teşekkür ederim. Bize ve özellikle çocuklarıma ( çocuk aktiviteleri iyi )  göster diği ilgiden dolayı.. En iyi çalışanı Orhan ( organ – palyaço – herşey ) ayrı bir alem ve onu internette şov yapacağımı kendisine söylemiştim. Yaparımda organ, bir daha geldiğimde yapabileceğimi görmüş olursun bu yazımla..

Evet 10 üzerinden değerlendirmem deniz  6,  yemek 7,  bar 5, animasyon ve aktivite 9 olacaktır.

Birde odalar değinmeden edemeyeceğim tabii. ilk girdiğimiz 3 yataklı oda 5 , sonra (kendileri önerdiler boşalınca )  ikinci taşındığım 4 yataklı oda 9 puan alır.

Herkesin duşları kullandığı yoğun bir dönemde duş alırsanız bazen sıcak su gelmeyebiliyor. Dolayısı ile bu durum da bir dez avantaj oluyor. Sizde Peker Hotel  ziyareti gerçekleştirdiyseniz veya gerçekleştirecekseniz, burada soru, şikayet, öneri ve yorumlarınız paylaşabilirsiniz.

Peker Hotel Beldibi Hakkında Yorumlar” üzerine 4 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir