Otomobil sektöründe kriz ve global kriz 2008-2009

Global krizin en çok vurduğu sektörlerden biri otomobil sektörü. Bir çok ünlü firma işçi memur manager kadrolarını küçültmeye başladı. Krizden etkilenmeyen ve yatırım yapmaya devam eden firmalar ise gıda sektörü ve gıda sektörüne endeksli çalışan (ambalaj, yarı mamaul vs. ) firmalar. Bence kriz döneminde bu tarz sektörlerde iş bulma şansınız var. Kriz döneminde bulunan iş, sağlıklı ve geleceği olan iştir.

Ama en önemlisi sevdiğiniz ve mutlu olabileceğiniz iştir. 

Buyurun dostlar buyurun Halil İbrahim sofrasına :-)

Otomobil sektöründe kriz ve global kriz 2008-2009” üzerine 4 düşünce

  1. Dur bakalım izleyelim daha neler olacak kriz zenginlerin krizi ama zarar gören gene halk. Bence bu kriz özellikle insanları birbirine düşürmek ve bölgede savaş sinyallerinin başlangıcı olacak. Herkes rahata alıştır, sonra kriz yarat. Bu kriz rahata alışmış insanlığın biraz zora girme krizinden başka birşey değildir. Sıkıntıya alışık Türk milletine genede bişey olmaz merak etmeyin.Olacakları 2 seneye kadar görürüz zaten. Allah herkese akıl fikir, iyilik ve paylaşım nasip eylesin.

  2. bu 2009 senesi zorlu geçiçek gibi görünüyor krizin etkilerini görmeye başladık bile bazı arkadaşlarımın işyerleri üretimlerini durdurdu geçici bi süre çalışmıyacaklar valla zor ama admin dediği gibi türk milleti sıkıntıyı biliyor ne krizler atlattı 2 senede görürüz olacakları allah sonumuzu hayr etsinn….

  3. Bencede sistem kendini çökertiyo kendini zengin zanneden insanbile aslında zemgin olmadıklarını anladılar. Çünkü bu sistemin bir zengini olur alta doğru üçgen olur en tepedeki ne isterse o olur tüm bankalrda çöker tüm dünyada sonra baskılar şu anda bankaların yaptığı gibi herkes kredi ister zaten az parası var onada yüksek faiz ister. Faizleri yükseltin tefeci bankalar sizde çökeceksiniz. Azkaldı az..

  4. There are many professional wtreris online. Of course, if you are looking to hire, you will need to specify what kind of writer you need. After all, there are more than one kind of writer. What kind of writer is your firm looking for?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir