Deniz Baykal ŞOK Video Görüntüleri

deniz-baykal-video-görüntüleriEvet birkaç gün önce Deniz Baykal’ın şok seks görüntüleri olduğu söylendi ve fazla geçmeden bugün Deniz Baykal istifasını verdi. Ben bu görüntüleri yayınlamak istemiyorum, Ancak Deniz Baykal’ın bir genel başkana yakışmayan bu hareketinide hiç mi hiç tasvip etmiyorum.

deniz-baykal-seks-video-görüntüleriBugünkü; istifasını normal bir hareket olarak görüyürum ve AK parti hükümetine mal etmesini de doğru bulmuyorum.  Önce doğru adam olacaksınız ki; ondan sonra sağa-sola suçlama yapacaksınız. Konu ile ilgili olarak internetten bulduğum resimleri koyuyorum ancak video değildir. Deniz Baykal Kimdir ? yazısınıda bu arada okumanızı ve yorumlamanızı rica edeceğim. Ha birde Ali KIRCA’nın bu haberi sunduğundaki psikolojisinide merak ediyorum :-)

Ayrıca bu konu ile ilgili olarak erkeklerin eşlerini aldatma psikolojisini okuyabilirsiniz (sarp)

Deniz Baykal ŞOK Video Görüntüleri” üzerine 5 düşünce

  1. Merhabalar,
    Eğer deniz baykalın istifası göstermelikse hepten kaybeder yarın kurul gene onu seçerse ve halk isterse gibi tavırla geri dönerse çok komik bir duruma düşecektir. Halkı kandırmaktan başka birşey olmadığı açıktır.

  2. Deniz baykalın video görüntülerini yayınlayan sitelerin ( metacafe . com gibi) Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Koruma tedbiri amacıyla kapatıldığını gördüm ve çok üzüldüm. Bende bir site sahibi olarak bu olayları hiç doğru bulmuyorum . Site sahiplerinin kullanıcılarını ve gelirlerini etkileyen bu durum karşısında karşı davşların açılabileceğini düşünüyorum. Belki sadece o video sayfasını engelleseler anlayışla karşılanabilir, ancak tüm siteyi ve onun diğer kullanıcıların ulaşım hakkını engellemek , demokrasi ve insan haklarının olmadığının açık bir göstergesidir. Hak Deniz Baykalın değil, Halkındır.

  3. Kesinlikle katılıyorum. Deniz Baykalın tutum ve davranışları sanki doğruymuş gibi empoze edilmeye çalışılıyor. Buna bende karşıyım. Doğrusunu yaptı istifa etti ve artık bitsin bu kadar basit.

  4. bu tam bir rezillik insanlar belli bir mevkiye geliyor 2dk lık bi zevk için kendisini de partisininde şerefini 2 paralık ediyor neden istifa ettiğide ortaya çıktı

  5. herkez bi ağızdan konuşuyor kimse neden akpnin kimle yatıp kaltına neden bakmıyo ergenekom da devlet içeri girdi telefonlar dinleniyo ama niye başkanımızın teli neden dinlenmiyo niye akpliller hep haklı bırakın bu boş işleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir