İkinci el çok temiz, Chicco Araba Koltuğu 0 – 13 kg

chicco-araba-koltuk-22Merhabalar, bebeğim büyüdü ve çok az kullandığım resimde gördüğünüz Chicco araba koltuğunu satmak istiyorum. Bu tip ürünler gerçekten yıpranmadan kalabiliyor ve değerlendirilmesi gerekiyor. Yıkanabilir kılıflarının olması sebebi ile de hijyen açısından da çok güven sağlıyorlar. Şu anda piyasalarda minumum fiyatı 300 TL olan koltuğu ben 149 TL ye satıyorum . Kullanım kılavuzu ve kitapçığıda mevcut ve bu da gerçekten önemli. Eğer ürünü almak istiyorsanız . bilgilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yorumlar yazarların mail adreslerine otomatik geliyor. Bu sitenin en sevdiğim özelliği bu. Sizinle hemen irtibata geçebilirim.  Kullanım kılavuzundan bazı bilgileride sizlerle paylaşmak isterim.

[TR) CHICCO SYNTHESIS
TEHLiKELERi ÖNLEMEK AMACIYLA  KULLANIM KiTAPÇIGI DiKKATLE OKUNMALI VE iLERiDE DE FAYDALANMAK AMACIYLA SAKLANMALIDIR. BiLGiLERi OKUMADAN ÖNCE ÜRÜNÜ KULLANMAYıNIZ.
KULLANIM BiLGiLERi “CHICCO SYNTHESıS” koltuğu 0+ yaş bebek grubu için resmen onaylanmıştır. Ağırlığı 13 Kg.a kadar olan çocukların arabada taşınması için onaylanmıştır. (yaklaşık 2 yaş). HAVA YASTIGI yoksa sürücünün yanındaki koltukta, veya arka koltukta kullanılabilir. Yalnızca marş yönüne göre ters yönde bağlanmalı ve sadece UN/ECE 16 y,önetmeliği veya eşdeğer bir yönetmelik tarafından onaylanan 3 noktalı emniyet kemeri ile sabitlenmelidir. Ayrıca Synthesis koltuğu, özel kancalar ile donatılmış tüm CHICCO çocuk arabalarına bağlanabilir.
SON DERECE TEHLiKELi: HAVA YASTIGI iLE DONATıLMıŞ KOLTUKLARA TAKMAYINIZ.
 “CHICCO SYNTHESIS” araba koltuğu 3 ayrı kemer yükseklik ayarıyla donatılmıştır. Bu üç pozisyon arasından çocuğunuz için hangi pozisyonun daha iyi olduğunu tespit edilir.

chicco-araba-koltuk

KOLTUĞUN SABiT VEYA SALLANAN POZiSYONU
“CHICCO SYNTHESIS” koltuğu, arabada kullanılmadığı zaman, beşik olarak da kullanılabilir. Sallanır hale getirmek için, stabilizatör blokesini yeniden eski konumuna getiriniz (arabada taşıma için alçaltmış olduğunuz) ve kolu C pozisyonuna yerleştiriniz . Sabit pozisyonda kullanmak isterseniz, stabilizatör blokesini çıkartıp kolu diğer pozisyonuna getiriniz.
KOLTUK KILIFI ÇIKARILABİLİR VE YIKANABİLİR
Koltuk kılıfını yıkamak istiyorsanız, koltuk kemerlerini çözünüz ve kılıfı çıkartınız. Yıkamak için kılıf üzerinde bulunan yıkama talimatlarını dikkatle izleyiniz.
UYARı
– Tüm taşıt koltukları olmamakla beraber, taşıtlardaki genel kullanıma uygundur ve taşıtların büyük çoğunluğuyla bağdaşmaktadır.
– Mükemmel uyum sağlanması taşıt imalatçısının, aracın kitapçığında aracın söz konusu yaş grupları için çocukları korumaya yönelik ‘Evrensel’ aygıtların kurulmasını öngördüğünü beyan ettiği durumlarda daha kolay elde edilir.
– Koruma amaçlı bu koltuk, bu uyarıyı içermeyen daha önceki modellere göre daha katı onay ilkeleri bazında ‘Evrensel’ olarak sınıflandırılmıştır.

Eğer bu araba koltuğu için 149 TL ‘ dan daha düşük fiyat vermek  isteyen varsa  da, teklif  fiyatı verebilir ve beraber değerlendirebiliriz.

Bebeğinizle birlikte sağlıklı bir hayat dileklerimle.

Nurlan

Sarı sayfalar ve bedava ilanlar

alis-satisBedava araba, ev, eşya hertürlü ikinci el ve sıfır ilanlarınızı, sarı sayfalar kategorisi altında hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece üye(yazar) olmak. Üye olduktan sonra ilanlarınızı (yazılarınızı) yayınlayabilir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Kullanım klavuzumuzu inceleyerek kolayca ilanlarını yayınlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünü başlık kısmına yazmak  kolayca alıcılara ulaşmanızı sağlayacaktır.