En Güzel Kadınlar ve Fotoğrafları Burada

güzel-kadınYa güzellik herkes için önemlidir. Ve güzellik denilince ilk akla gelense kadınlar oluyor .. Kadınlar bile güzel bir hemcisini gördüğü zaman bakmaktan kendilerini alamıyorlar. Bende hal böyle olunca , güzel kadınların fotoğraflarını araştırıp yayınlamayı kendime bir borç bildim.

Bence kadınlar çıplak olunca hiç cazip olmuyorlar . Seksi kadınlar genelde dekolte giyen ve bakımlı kadınlardır. Biz erkeklerden siz kadınlara tiyolar .. :-) Mesela kadının güzel firikikleri hemen haber oluveriyor. Habuki onu denizde bikini ile görseniz bir anlamı kalmıyor.. Kadınların genelde en ilgi çeken yerleri olarak , kalçaları , göğüsleri , yüzleri, bacakları, dudakları hatta saç ve ayakları olarak sıralayabiliriz.  En güzel kızların resimlerinden örnekler;

  

Sizinde beğendiğiniz güzel kız resimlerinin adreslerini aşağıdaki yorum bölümüne yazıp gönderebilirsiniz.

Bakalım en seksi kız resimleri ni kim gönderecek 1. ye ödül vereceğim ..

Kadınlar Nasıl Mutlu Edilir ?

Ya internette araştırma yaparken erkeklerin kadınlar hakkında enteresan bilgi aramalarına rastladım. Bunlardan bazıları aynen şöyle , ( tabii sadeleştirilmiş ve yumuşatılmışları yazmak durumundayım ). Aslında aranan cümleler kötü değil bilgi her zaman ilişkileri kurtarabilir ve daha iyiye götürebilir. Ama bu konuya değinilmesi ve hatırlatılması gerekliliği üzerinde zaman zaman duruyorum.

kadın-ve-yatakkadınlar nasıl azdırılır , kadınlar nasıl azar
kadınlar nasıl sevişir
kadınlar nasıl etkilenir
kadınlar nasıl tavlanır
kadınlar nasıl erkek sever
kadınlar nasıl erkek ister
kadınlar nasıl tahrik olur
kadınlar nasıl mutlu olur
kadınlar nasıl seksten hoşlanır
kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır
kadınlar nasıl uyarılır
kadınlar nasıl boşalır kadınlar nasıl zevk alır
kadınlar nasıl tahrik edilir
kadınlar nasıl baştan çıkarılır

Bu sorularınızın cevapları için bence bu sitede yazılmış kadınlarda bulunan G noktası ve Klitorisin etkisi yazısını okumanızda büyük fayda var.  Kadınları etkileyecek cinsel noktaları öğrendikten sonra , en önemlisi sevdiğinizle bu noktaya gelebilmek tabii… :-)  Kadın her defasında söylüyorum , önce sevmeli ve aşık olmalı , bunu hissettiğiniz anda adımlar karşılıklı olarak atılmalı. Bakın soruların devamı ;
kadın-nasıl-mulu-edilirkadınlar nasıl orgazma ulaşır
kadınlar kendilerini nasıl tatmin ederler
kadınlar nasıl mutlu edilir
kadınlar seksten nasıl zevk alır
kadınlar nasıl tatmin olur
kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli eder

Cevaplara devam; Kadını baştan çıkarmak için öncelikle ona değer verdiğini göstereceksin, aksi taktirde hiç bir şansın yok , eğer onun gönlünde biri varsa genede şansın olmayacaktır. Kadınlar genelde çekinmeden hoşlandıklarını belli ederler. Ama belli ederkende karşılık beklerler. Kadınlar , eğer fiziksel ve psikolojik bir problemleri yoksa, sevdiği erkeğin her doğru dokunuş ve hareketlerinden zevk alabilirler. Onları baştan çıkartmak için sizi sevmesi yeterlidir. Kendilerini tatmin ise yukarıdaki iki noktalarını G ve K tatminle olur. Kadınlarda orgazm zevki herzaman erkeklerden fazla olduğu söylenir.

Bu konuda aslında siz kadınların fikirlerini daha önemli olduğunu düşünüyorum.  Lütfen sizde eklemeler yapın.  Şimdi erkekler soruyor ve kadınlar cevaplıyor , hadi bakalım . Fazla argoya kaçmadan yazalım tabiki…

Bir Kadını Nasıl Etkileyebilirim

BİR KADININ BENDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARIM ACABA?
bunu erkeler çok yanlış anlıyorlar.kadının az da olsa yakın olmasını a işte benden hoşlanıyor diye algılamaları yanlış çünkü kadın açık açık belli etmez aksine onun kendisine söylemesini ister ve buna göre bir çerçeve kurar kadın.erkeğe söylettirir kendine aşık etmenin yolunu bulur.hep kadının ufak mesajlarını algılamaya çalışmak gerek kadını anlamak zordur.yani size iyi şanlar kadınları anlamada.:)
etkileyen-erkekİLK BAKIŞTA BİR KADINI NASIL ETKİLERİM ACABA?
duruş bakış giyim tarzı bir erkeğin bir kadını etkilemesi için yeterlidir.americada yapılan bir testte 33 erkeği bir odaya koymuşlar ve 1 kadın koyuşlar aynı odaya kadın 30 saniye sonra geceyi kiminle geçirmek istediğini bulmuş.adamlar 4 saat uğraşmış fakat kadın o 30 saniyede beyendiği adamdan vazgeçmemiş o yüzden İLK bakışta etkileyici güzel bir bakış atmazsanız sonra ne kadar güzel bakış atarsanız atın kadın ETKİLENMEZ.
ERKEK KADINLA NASIL KONUŞMALI?
girdiği cümlenin sonunu iyi getirmeli her şeyden önce.mal varlığından söz eden erkek baştan kaybeder.bu yüzden konuşulacak konuyu iyi seçmek lazım ilk şart önce dinleyeceksiniz.birde ilk çıkmaya başladığınız gün mutlaka sakin güzel bir yere götürün ki konuştuklarınız anlaşılsın.ve kendinizden bahsedin sözünü kesmeyin saygılı davranın güzel nazik bir konuşma yapın.
KADINLAR NASIL BİR RANDEVUYA HAYIR DİYEMEZ?
önemli olan burda kadının zevklerine göre yer seçmektir.zevklerini öğrendikten sonra zevkine uyan her yeri kabul eder.bu birde teklifin nasıl yapıldığına bağlıdır.ayaküstü acele ile kaba olmamalı.önce bir sohbet açıp daha sonra kibarca teklif ederseniz buna hayır diyecek bir kadın tanımıyorum.tabi eğer sizi ne anlamda olursa olsun bir sevgi duymuyor ise size ters tepebilir.
KADINLAR KOMİK ERKEKLERDEN  Mİ HOŞLANIR?
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır.fakat saçma sapan espiri yapıp kadını kendinizden uzaklaştırabilisiniz.kadınlar nerede ne yapacağını bilen erkeklerden hoşlanır.arkadaş ortamında komik ciddi bir ortamda ciddi olmak kadın için önemlidir.doğrusunu söylemek gerekirse kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır.
BİR KADINA DİĞER ADAMLARDAN FARKLI OLDUĞUMU NASIL GÖSTEREBİLİRİM?
bütün erkekler aynı cümlesini söyleyen kadınlar erkeklerin aşkı değil cinselliği düşündüğünü benimsemiştir.bunu önlemek için ilk akşam yemeğine çıktığınızdan sonra eve davet etmeyeceksiniz evine bıraktığınızda ise öpmeyeceksiniz.ilk başlarda gösterdiğiniz ilgiyi devam ettirebilirseniz diğer erkeklerden farklı olduğunu anlar kadın.
KADINLAR GİZEMLİ ERKELERDEN Mİ HOŞLANIR?
öyle bir çekiciliği vardır evet.ama çok gizem kadını sıkar.her iki tarafında bir gizemi olmalı herkesin kendine özel bir özel hayatı vardır.kısacası işin azı yarar çoğu zarar.:)

Aşk Nedir ?

askAşk için binlerce tarif vardır. Hatta sizde kendi aşk tarifinizi burada yorum bölümüne yapabilirsiniz. Ama aşk Türk Dil Kurumu sözlüklerinde aşırı bağlılık olarak tanımlanmaktadır.

Bu kadar basit diil tabi, herkes kendi kültürü ve yaşam tarzıyla açıklar aşkı. Aşk hayatın kendisidir. Aşkta mutluluk, üzüntü , hayal kırıklı ve tüm duygular vardır. Hayattaki tüm duyguların abartısıdır aşk.Aşk halinde bu tepkiler aşırı verilir. Hormon durumları değişir. Bir şey yaşamayan, ona inanmaz ya, aşkı yaşamayanlar da aşka inanmaz, ama bu aşkın olmadığı anlamına gelmez. Aşk vardır, hayatınızda yaşamamış olmanızsa üzücüdür. Ama bu aşkı hiç yaşamayacağınız anlamına gelmez.  İnşallah herkes hayatının bir yerinde aşkı yaşar.

Kadınlar Eşlerini Neden Aldatır ?

aldatan-kadınTürkiye de ve yurtdışında yapılan araştırmalara göre Türkiyede her 3 kişiden 1 kadının eşlerini aldattığı yani %33 civarı , ingilterede ise bu oanın % 51 lere çıktığı görülüyor. Bu araştırmadaki en önemli ayrıntı , eşlerini aldatan kadınların % 25 i fiziksel olarak, % 27 si zihinsel olarak aldatıyor. Kadın aklına ve kalbine biri girdiği anda eşini veya sevgilisini aldatmış sayıyor. Kadının aldatma sebebi tamamen eşleri veya sevgililerinden kaynaklanmaktadır. Kadınlar eşlerinden ilgi , şevkat ve aşk görüyorsa asla aldatmazlar. Tabii bir takım psikolojik rahatsızları yoksa bu durum geçerlidir.

Eşlerden  ilgi ve sevgi azalırsa, kadınlar mutluluğu başka yerlerde aramaya başlarlar ve potansiyel aldatma içine girer.

Bu duruma eklemek istediklerinizi, tecrübelerinizi aşağıdaki yorum soru bölümüne yazabilirsiniz.

Eski sevgili ile aradaş kalınır mı?

kavga-eden-sevgililerEski sevgili ile arkadaş kalınırmı sorusunun cevabı ilişkinizin derinliğine ve ayrılış şeklinize göre değişir. Eğer taraflardan biri diğerini aldatarak ayrılmışsa mümkün değil arakadaş kalamazsınız. Zaten normal arkadaşlıklarda da taraflar birbirine kazık atarsa arkadaşlık devam etmeyeceği gibi, buda öyle bir durumdur. Ama çift taraflı olarak biz bazı şeyleri bitirdik, iyi arkadaşız ama sevgili olamıyoruz gibi bir durum söz konusu ise evet arkadaş olunabilinir. Çokta güzel olabilir. Ancak taraflardan biri bir şekilde kazık atmışsa , şiddet uygulamışsa vs. bu artık bırak sevgiliyi arkadaş bile kalınamayacak bir durumdur.

Eski sevgilinin arkadaşlığı genelde yeni sevgilide ters tepkiye yol açar. Bunu kabullenmesinde beklenemez. Bu gayet normal bir durumdur. Dolayısıyla ayrılıp arkadaş kalan çiftler yeni arkadaş bulduklarında mümkünse görüşmemesi faydalı olur.  Düşünsenize yeni sevgilinize bu ben eski sevgilim ama arkadaşım dediğinizi, ister istemez sizi onunla hayal edecek ve sıkıntı oluşacaktır.

Netse durum bu kadar basittir. Artık karar sizin tecrübelerinizide burada paylaşmanız enteresan olabilir.

Karşımızdakinin aşık olup olmadığını nasıl anlarız?

sevgili-ciftlerKarşımızdakinin aşık olup olmadığını nasıl anlarız?
Seni seviyorum sana aşığım diyen birinden nasıl emin olabiliriz?

Evet sevgiliniz size aşkını itiraf etti, ama siz bunun doğru olup olmadığını anlamak istiyorsunuz. Bunu nasıl anlayabilirim sorusu beyninizi kemirmeye başladı sanırım burada bu konuyu biraz açalım. Öncelikle bundan emin olmayız. Özellikle siz aşıksanız, karşı tarafın size aşık olup olmadığını test edebilmeniz mümkün değil. Çünkü aşık insan kendi görmek istediğini görürü, duymak istediğiniz duyar. Aşkın gözü kördür derler ya bu o durumdur. Mesela karşınızdaki insan “ben seni çok seviyorum ama sorunlarım var” gibi bir cümle kurduğunda , bilinç altınız ayrı kalalım lafını atar, seni seviyoruma odaklanır. Dolayısıyla siz aşık olduğunuzda karşınızdakini aşık oluo olmadığını anlayamazsınız.
Bunun yanı sıra aşıkınızı test etmek mümkündür ; davranışlarından, sizi ne kadar aradığından, her fırsatta buluşmak istemesinden daha bir sürü şeyden anlayabilirsiniz. Karşınızdakide aşıksa zaten ilişkide bir problem yoktur. Ama değilse hayatımızı onun aşık olması üzerine kurarsınız. Böylece daha çıkmaz bir girdaba girerek tek taraflı aşkınıza devam edersiniz.

İnsanlar, gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar – Özdemir Asaf

Romanson Bayan Erkek Saat ve Güneş Gözlükleri

romanson-bayan-saatEvet 2009 geldi ve 2010 da da moda saat ve güneş gözlükleri burada  yorumlanacak. Romanson bayan – erkek güneş gözlükleri ve kol satleri gerçekten çok güzeller. Saat ve gözlük fiyatları konusu da ayrı bir konu. Almak istediğimiz üründe fazla para vermek istemeyiz. Bunun için zaten alışveriş merkezlerini geziyorsak sürekli mağaza ve bayilere girip fiyat sormanızı tavsiye ederiz. Bu işin toptancılarını bulmak en akıllıcası ama herkes her yere ulaşamıyor malesef. Çin gibi bir çok sektörde ucuz ürünü olan ülkenin kol saati ve gözlüklerede el atması bana göre kaliteyi bu konuda aşağı çekti. Ama ROMANSON gibi dünyaca ünlü markalar bunun yanı sıra RAYBAN, VOGUE, PERSOL, GUCCİ, FEREGAMO, GİORGİO ARMANİ, ENOX, ADİDAS ıda atlamamak lazım, çinde dahi üretim yaptırsa kalitesini korumak zorunda, ayrıca servis kaliteside iyi olmalı..

romanson-bayan-gozlukerkek-gozlukBu konuda ürünlerle ilgili problem yaşayanlar ve ürün modellerini verip memnun kalanlar buraca yorum kısmında paylaşabilirler. Bizim seçtiğimiz omanson kol satleri ve gözlük resimlerinede bir göz atabilirsiniz. Moda dan uzak kalmayın…

Lazer Epilasyon Bilgi Merkezi Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa

Lazer Epilasyon Bilgi Merkezi Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Kadınlar İçin Popüler Lazer Epilasyon Bölgeleri
Erkekler için Popüler Lazer Epilasyon Bölgeleri
Lazer Epilasyon Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
42-17261461Lazer Epilasyon Kadın
• Tüm vücut
• Dudak üstü
• Boyun
• Çene
• Favori
• Tüm yüz
• Kollar (tüm)
• Kollar (yarım)
• Koltuk altları
• Bikini bölgesi
• Genital – lazer epilasyon
• Bacaklar (yarım) –
• Bacaklar (tüm) – epilasyon Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
• Göbek – lazer epilasyonu
• El üstü – lazer epilasyonu
• Göğüs ucu – lazer epilasyonu
• Kaş arası – lazer epilasyonu
• Bilek – lazer epilasyonu
• Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa Lazer Epilasyon Fiyatlari

Lazer Epilasyon Erkek

erkek_lazer_epilasyon• Tüm vücut – lazer epilasyon
• Boyun – lazer epilasyonAnkara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa lazer epilasyon
• Göğüs (yarım) – lazer
• Göğüs – lazer epilasyon
• Sakal üstü –
• Tüm sakal –
• Kollar – lazer epilasyon
• Koltuk altları – Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa lazer epilasyon
• Kulaklar – lazer epilasyon
• Ense – lazer epilasyon
• Kalça – lazer epilasyon
• El üstü – lazer epilasyon
• Sırt – lazer epilasyon
• Sırt + Omuz -lazer epilasyon
• Kaş arası -lazer epilasyon
• Kaş üstü – lazer epilasyon
• Ayak Üstü -lazer epilasyon
• Lazer Epilasyon Fiyat Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa

Lazer Epilasyon Nedir?
Vücuttaki istenmeyen kılların (laser epilation, laser hair removal) yöntemi ile yok edilmesi dünyada yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu süre içinde ND Yag, Alexandraite ve Diode lazerler olmak üzere 3 farklı jenerasyon lazer epilasyon cihazları geliştirilmiştir. Bayanların yanı sıra erkeklerin de ilgi gösterdiği lazer epilasyon ( lazerli Epilasyon ) yöntemi, Avrupa ve Amerika’da da milyonlarca kişide başarı ile uygulanmaktadır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Koltuk altı kılları kadınların estetik anlamda rahatsız oldukları en önemli bölgelerdendir. Bu nedenle en çok lazer epilasyon uygulanan bölgelerden biridir.
Koltuk altı kılları genellikle kalın ve serttir. Kıl yerleşimi de lazer epilasyon için uygundur. Ortalama 4-6 seans aralığında başarılı sonuçlar elde edilebilmekle birlikte kişiye göre değişim göstermektedir.

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Bikini bölgesi ve genital bölge daha çok kadınların lazer epilasyon uygulaması yaptırdığı bölgelerdendir. Bu bölgeye olan yoğun talebin nedenleri arasında kişisel ve toplumsal etkenler, batıkların sık gözlenmesi, ağda uygulamasının ağrılı, uygulaması zor bir yöntem olması sayılabilir.
Genital bölgede kıl yapısı genellikle kalın ve yoğun ve koyu renklidir. Bazı kişilerde kıl yapısının özelliği nedeniyle bu bölgede kıl dönmesi sık gözlenebilir ve bu durum sonuçta enfeksiyona yol açabilir. Böyle problemi olan kişilerde lazer epilasyon iyi bir seçenek olabilir. Kıllar ortadan kalktığı için bu problem de ortadan kalkacaktır. Ayrıca genital bölgede kılsızlık, birçok kişinin özel tercihidir.
Bazı Kadınlar bikiniden taşan kıllardan estetik açıdan rahatsız olmaktadır. Lazer epilasyon bu nedenle de tercih sebebi olabilmektedir. Genital bölge lazer epilasyona kıl yapısı ve yerleşimi sebebi ile çok iyi yanıt veren bir bölgelerdendir. Ortalama 6 seans genellikle iyi sonuçlar için yeterli olmakla birlikte kişilere göre seans sayısı değişebilmektedir.

Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Daha çok kadınların tercih ettiği bir bölgedir. Bacak bölgesinde çoğunlukla genetik sebeplerle çıkan kıllar estetik açıdan çok rahatsız edicidir. Bacak bölgesi lazer epilasyona genellikle iyi yanıt verir. Özellikle alt bacak daha iyi yanıt alınan bir bölgedir.
Klasik yöntemlerin bu kadar geniş bir alana uygulanması zor ve pratik değildir. Klasik yöntemler geçici azalma sağlar. Bu yöntemler uzun dönemde harcanan zaman ve para hesaplanırsa, lazer epilasyondan daha pahalıya gelmektedir. Lazer epilasyon ile iki bacak birden bir seansta yaklaşık 1 ile 2 saatlik bir süreçte taranabilmektedir. Ortalama 5-8 seansta başarılı sonuçlar elde edilebilmekle birlikte kişilere göre seans sayısı değişebilmektedir.
Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, bacak bölgesine lazer epilasyon yaptırmak için bir çok güzellik merkezine sahip bir şehirdir.
 
Erkekler için Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Son yıllarda ortaya çıkan bakımlı erkek kavramıyla birlikte çeşitli uygulamalar için estetik merkezlerine giden erkeklerin sayında büyük artış olduğu gözlenmiştir. Erkek estetiğinde en fazla ilgi gören konuların başında ise istenmeyen tüylerden kurtulma isteği gelmektedir ki bu da erkekleri lazer epilasyona yöneltmektedir. Ense,boyun, sırt, göğüs, elmacık kemiği, kaş arası, ellerrin üstündeki tüyler ve batıklar, omuz göğüs bölgelerindeki kıllardan şikayetçi olan erkekler, lazer epilasyon yöntemiyle istenmeyen tüyler ve batıkların tedavisine büyük ilgi gösteriyorlar. Lazer epilasyon yöntemi ile ortalama 5-6 seans gibi bir süreçte kıl kökleri tamamıyla tahrip edilerek tamamen tüy olmayan bir görünüm elde edilebileceği gibi, uygulama 2-3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilmesi mümkün olmaktadır. Tabii ki kişisel özelliklere bağlı olarak seans sayıları değişebilir.
Lazer epilasyon uygulaması yönünden bakıldığında erkek ve bayan hastalar arasında hiçbir farklılık yoktur. Hatta genellikle erkek hastaların, kıl köklerinin kalın olması nedeniyle lazer epilasyon konusunda daha avantajlı olduğu söylenebilir. Kalın kıl kökleri, lazer ışınının enerjisinden daha fazla etkilendiğinden, işlem kıl köküne daha fazla tahribat yapmaktadır. Buna bağlı olarak erkek hastaların lazer epilasyon tedavisine daha hızlı cevap verdiği söylenebilir.

Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Bazı erkekler sırtında bulunan kıllardan kurtulmak istemektedirler. Bu nedenle sırt lazer epilasyonu özellikle erkekler tarafından daha çok tercih edilen bir uygulamadır.Sırt bölgesi diğer bölgelerin aksine klasik yöntemleri kişinin tek başına uygulayamayacağı bir bölgedir.
Klasik yöntemlerle kıyaslandığında lazer epilasyonun farklı avantajları vardır. Göğüs kısmındaki tüyler bazı erkekler tercih sebebi olsa da, aynı erkekler sırtında genellikle kıl arzu etmemektedirler.
Bildirilerde sırt bölgesinde bulunan kılların diğer bölgelerden daha derinde yerleştiği belirtilmiştir. Bu nedenle bazı lazer tiplerinin bu bölgede avantaj sağlayacağı konusu beyan edilmiştir.

Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Göğüs bölgesinde lazer epilasyon uygulamasını daha çok göğsünde aşırı tüy olan erkekler tercih ederler. Günümüzde göğsünde kıl olmasını istemeyen erkek sayısı da çoğalmaktadır.
Hormonal nedenlerle göğüs bölgesinde tüylenme olan kadınlar bu bölgeye lazer epilsyon uygulamasını tercih etmektedirler. Erkeklerde de bu bölgede tüyler hormonal nedenlerle ergenlik çağında oluşur. Genetik ve soya çekim göğüs bölgesindeki oluşan kılın yoğunluğunu belirlemektedir.
Göğsünde aşırı kıl olan erkekler bu durumdan rahatsız olmakta, bu bölgedeki kılların seyrelme ve azalmasını istemektedirler. Göğüs Bölgesi lazer epilasyon uygulaması ile bu bölgede iyi sonuçlar alınmaktadır.
Ortalama 5-8 seansta başarılı sonuçlar elde edilebilmekle birlikte kişilere göre seans sayısı değişebilmektedir. Bir seans yaklaşık 1 saatlik bir süreçte taranmaktadır.

Sakal Üstü, Boyun ve Ense Lazer Epilasyon | Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa
Erkeklerin sakallarının yeni çıktığı dönemlerde, traş olurken elmacık kemiği ve sakal altındaki boyun bölgelerine jilet sürülmesi,  bu bölgedeki tüylerin kalınlaşıp sertleşmesine sebep olmaktadır. Bazı erkeklerde de genetik nedenlerle elmacık kemiği bölgesinde ve boyunda sakal çıkabilmektedir. Bu da kişide düzensiz ve tercih edilmeyen bir sakal görüntüsü oluşturmaktadır. Ayrıca bazı erkeklerin ense bölgesinde hoş olmayan düzensiz kıl oluşumları bulunmaktadır.
Erkekler sakal üstü, boyun ve ense kıllarından kurtulmak için lazer epilasyon uygulamasını tercih etmektedirler.
 
Lazer Epilasyon’u Kimler Uygular?
Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) uygulamasının güvenli ve etkin bir şekilde yapılması için kişinin kıl ve cilt tipine göre değişen değerlerle yapılması büyük önem taşımaktadır. Güvenli, kalıcı ve kısa sürede tamamlanan bir tedavi için cilde gönderilecek ışınının dokuya zarar vermeden kıl kökünde maksimum tahribat yapması gerekmektedir. Buna göre ışının jul cinsinden enerji değerleri ve milisaniye cinsinden gönderilme süresi ve sıklığı kişinin cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı ve yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle lazer uygulamaları uzman hekimler sorumluluğunda yapılmalıdır.

Lazer Işınının Epilasyon Etkisi Nasıl Oluşur?
İstenmeyen tüylerin lazer ile yok edilmesi yönteminde temel prensip; kıl ve kıl kökünde bulunan, kıla rengini veren melanin pigmenti ile ışığın etkileşimidir. Melanin, üzerine düşen lazer ışınını absorbe eder. Absorbe olan ışın, ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder.
Kalıcı lazer epilasyon ( lazerli Epilasyon ) yöntemi için lazer ışınının cildin derinliklerine nüfuz ederek kıl köküne ulaşması ve ısı enerjisine dönüşerek köke hasar vermesi gerekir. Kıl kökleri, vücudun çeşitli yerlerinde değişmekle birlikte yüzeyin 2-5 mm altındadır. Epilasyon amaçlı geliştirilen cihazlarda, ışının -dalga boyu- cilt altında ulaştığı mesafenin bu sınırlar içinde olması gerekmektedir.
Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) `da seçici fototermoliz denen yöntem kullanılarak melanin taşıyan kılı yok etmeye yetecek, ancak çevredeki dokuya zarar vermeyecek ölçüde lazer ışını gönderilmektedir. Bu nedenle güvenli ve etkili bir epilasyon için, cilt rengi; kıl rengi, kalınlığı ve yoğunluğu dikkate alınarak cilde gönderilecek enerji değerini ve gönderilme süresini belirlemek büyük önem taşır. Diod Lazer gibi gelişmiş lazer epilasyon teknolojilerinde kişinin cilt ve kıl özelliklerine göre özel ayarlamalar yapılmasını mümkün kılan gelişmiş bilgisayar sistemleri bulunmaktadır. Kişiye ve bölgeye özel en efektif dozların uzman doktorlar tarafından belirlenmesi gerekmektedir. Zira işlemin olması gerekenden düşük dozlarla uygulanması seansların uzamasına, tam tersine yüksek olması ciltte yanık ve lekelenmelere yol açmaktadır.

Lazer Epilasyon da Neden Birden fazla Seans Gereklidir?
Vücut kılları anajen, katajen ve telojen olarak adlandırılan üç gelişim evresinde bulunur. Her kıl bu evrelerden, birbirinden bağımsız farklı zamanlarda geçmektedir. Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) sadece anajen (aktif) dönemdeki kılları etkiler. Bu nedenle tek seansta uygulanan bölgedeki tüm kılları yok etmek mümkün olmamaktadır. Tedavi süreci için (1-1,5 yıla yayılmış olarak) vücut bölgelerinde ortalama 5-6 seans; yüzde 7-8 seans denenebilir. 
 
Lazer Epilasyon’un Seans Aralıkları Nasıl Olmalıdır?
Seans sıklığı yüz bölgesinde 1-1,5 ay, vücut bölgelerinde 2-2,5 ay’dır. Tedavi ilerledikçe seans aralıkları uzamaktadır. Örneğin üçüncü – dördüncü seanstan sonraki uygulamalara daha seyrek aralıklarla gereksinim duyulmaktadır.

Lazer Epilasyon’da Seanslar Ne Kadar Sürer?
Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) yönteminde çok kısa sürelerde, büyük alanlarda çalışma yapılabilir. Her seans uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre farklı sürede tamamlanır. Örneğin, komple bacaklar, sırt gibi büyük alanlar ortalama 2-2,5 saat, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz gibi daha küçük bölgeler 10-15 dakika, bıyık, çene gibi küçük bölgeler 2-3 dakika gibi sürelerde taranmaktadır.
Lazer Epilasyon Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa | Lazer Epilasyon’un Yan Etkisi Var mıdır?
İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) `un hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma görülebilir ki bu da tedaviden sonraki birkaç saat içinde kendiliğinden geçmektedir. Çok hassas ciltlerde kızarıklıklar 2-3 gün devam edebilir.

lazer-epilasyon-2

 Lazer Işını Nedir , Ciltte Nasıl Bir Etki Yaratır?
Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation kısaca lazer (laser) ışını, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer ışını doku üzerine düştüğünde dokunun özelliklerine bağlı olarak üç farklı olay gerçekleşmektedir.
• Yansıma: Yansıyan ışık çarptığı yere enerji bırakmaz.
• Geçirgenlik: Işık, dokudan geçtiğinden dokuya enerji bırakmaz.
• Absorbsiyon: Absorbe olan ışık tüm enerjisini çarptığı yere bırakarak ısınmaya neden olur.
• İnsan cildi gibi yarı geçirgen dokularda her üç olay birden değişik kombinasyonlar içerisinde görülür. 
 
Diod Lazer Epilasyon Cihazının Diğer Lazer Cihazlarına Göre Farkları Nelerdir?

Esmerlerde Güvenli Epilasyon:
Diod lazer üstün bilgisayar teknolojisi sayesinde diğer lazerlerden farklı olarak zenciler dahil bronz tenliler ve esmer tenlilerde güvenle kullanılmaktadır.

Kalıcı Etkilili lazer epilasyon:
Diod lazer spesifik lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) amaçlı geliştirilmiş bir cihaz olduğundan dalga boyu epilasyon uygulamalarına göre ayarlıdır. Birçok lazer cihazına kıyasla daha uzun dalga boyuna sahip olduğundan, ışığı daha derine ulaşabilmekte böylece cilt altındaki tüm kıl köklerine ulaşmakta ve dokuya hasar vermek yerine kıl kökünü tahrip ederek kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.
Gelişmiş Teknolojili lazer epilasyon:
Epilasyon işlemi, cihazın bilgisayar sistemi rehberliğinde yapılmakta, hastanın cilt ve kıl tipine göre ışığın enerjisi ve gönderilme süresi – sıklığı arasındaki ilişki otomatik ayarlanmaktadır. Kısa Sürede Sonuç: Diod lazer bir saniyeden kısa bir sürede yüzlerce kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir cihaz olduğundan epilasyon işlemi kısa sürede tamamlanabilmektedir. Diod lazer vücudun tüm bölgelerindeki kıllar üzerinde etkilidir. Cihazın ucundaki aktif soğutucu sayesinde işlem öncesi, sırası ve sonrasındaki rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya zarar verilmesi engellenmektedir.

Saç Dökülmesinde Doğru Tedaviyi Nasıl Seçeriz?

Saç Dökülmesi Tedavi Yöntemleri – Doğru tedaviyi nasıl seçeriz ?

sac-dokulmesiEn iyi saç dökülmesi tedavi yöntemini bulabilirmiyiz ?Bu konuda birçok farklı tedaviler mevcuttur ve bu bilgileri kolayca Internet üzerinden bulabilirsiniz.

Erkek ve kadın saç dökülmesi sorunlarını tedavi etmek için bir kaç genel yöntem:

Ucuz ve kolay Yöntem

Bir peruk alın. Ancak bu sadece bir anki boşluğu kapatır ve uzun vadede bir çözüm olmayabilir. Saç dökülmesini önleyen şampuan ve saç kremi kullanabilirsiniz. Bu popüler yöntem, insanların çoğu başlangıçta b uyöntemi tercih ederler. Bu saç ürünleri doğal otlardan hazırlanan doğal tedavi yöntemleri altında bir çok şampuan vesaç bakım ürünü bulabilirsiniz.

Saç Dökülmesi Tedavi Merkezleri

Başka bir tedavi eğilimi ise, saç dökülmesi merkezlere gitmek. Daha önce böyle merkezlerden insanların şüpheleri vardı. Ama zaman geçtikçe saç dökülme merkezlerinin işe yaradığı(tabii hepsinin değil) görüldü.

Saç Eken Uzman Doktorlar

Saç dökülmesi ve kellik konusunda uzman bir doktoru ziyaret edebilirsiniz. Saç nakli cerrahisi ve etkileri kalıcı olabilir. Ama saç ektirmenin kalıcı bir çözüm olup olmadığı konusunda emin değilim burada saç ektirenlerin yorumları önemli olacak.

Saç dökülmesini Önleyen Ürünler

Saç dökülmesini önlemek içim pek çok ticari ürün var ve bunlar kullanılabilir. Bu ürünlerin etiket bilgileri kullanmadan önce kontrol etmek önemlidir. Ayrıca bu ürünler hakkında kullananların yorumları, hangi ürünün nasıl bir sonuç gösterdiği paylaşılırsa, hangi ürünü seçeceğimize daha iyi karar verebiliriz.